Tanıtımlar

Google’dan Gary Illyes Digitalzone’da!

18-19 Ekim tarihlerinde Türkiye’de bu yıl altıncısı düzenlenecek olan Digitalzone18 Doğu Avrupa’nın en büyük dijital pazarlama konferansı olma özelliğini koruyor. Düzenlenen konferans içerikleri ve farklı çözümler sunan workshoplar ile SEO anlamında geniş bir alanda katılımcılara bilgi sunan Digitalzone18 her geçen yıl alanını daha genişletiyor. Bu yıl 18 Ekim’de yani etkinliğin ilk gününde içerik pazarlaması, video pazarlaması, kullanıcı deneyimi ve sosyal medya pazarlaması gibi konular yer alırken, 19 Ekim’de ise PPC reklamları, arama motoru optimizasyonu, arama motoru pazarlaması gibi farklı konular yer alacak. Digitalzone18 İstanbul-Şişli Radisson Blu Hotel’de gerçekleşecek olup yerli ve yabancı SEO uzmanlarının yanında pek çok katılımcıya da kapılarını açacak.

Teknik SEO uygulamalarına ait en etkili çözümlerin yanı sıra pazarlama stratejilerine de bu yıl bol bol yer verecek olan Digitalzone18 de SEO uygulamaları en ince ayrıntısına kadar ele alınırken uzman kişilerin de görüşlerinden faydalanılacak. Özellikle Google’da Webmaster Trend Analisti olarak Google İsviçre’de çalışmakta olan Gary Illyes’ın ‘’Google Görsel Aramaları Efektif Kullanmanın Yolları’’ başlıklı sunumuna oldukça ilgi bekleniyor. Gary IIIyes, Matt Cutts'ın Google'dan ayrılmasıyla beraber, John Mueller ile beraber Google'ın arama alanındaki gelişmeleriyle ilgili en öne çıkan isimlerden biri olarak biliniyor. Kullanıcılar için daha iyi bir arama deneyimi oluşturmaya adanmış bir web yöneticisi analisti olan Garry IIIyes web aramasını iyileştirmenin yollarını bulmak için çalışmalarına halen devam etmektedir.
2011 yılında Google'a katılmadan önce, IIIyes Gary yurt dışında online gazetecilik dersleri veriyordu ve çok sayıda medya kuruluşu için teknik danışmanlık hizmeti verdi.

SEO alanında yaratıcı çözümlerin yanı sıra farklı pazarlama stratejilerinin de ele alınacağı Digitalzone18, pazar analizinde de yeni uygulamaları ele alacak. Teknik SEO’nun çok daha dışına çıkmak ve Bartosz Gôralewicz, Kevin Richard, Gary IIIyes, Lexi Mills, Phil Nottingham gibi alanında uzman pek çok isimden dijital dünya üzerine fikir edinmek istiyorsanız bu etkinliği kaçırmamalısınız.  Bu eşsiz deneyimleri ve başarı hikayelerini simültane tercüman ile dinleyebilirsiniz. Digitalzone18 ile ilgili daha fazla detay merak ediyor ve katılımcı listesi hakkında bilgi edinmek istiyorsanız Zeo Agency web adresini ziyaret etmeniz yeterli.  Ayrıca bu adres üzerinden Digitalzone18 organizasyon biletlerinizi de alabilirsiniz.

18 Ekim Etkinlik Akışı

 • Yiğit Konur – Zeo Agency Kurucu Ortak / TBA
 • Rıza Selçuk Saydam – Facebook / Ürün Yönetiminde Başarıya Ulaşmanın Üç Noktası: Anla, Tanımla, Uygula!
 • Laura Crimmons – Silverthorn Agency / Başarılı bir İçerik Pazarlaması Projesi için Kılavuz Yaratmak
 • Lexi Mills – Shift6 / SEO ve İçerik Pazarlamasıyla Başarılı Bir PR Stratejisi Yaratmak
 • Matthew Kay – Aira / Hedef Kitlenizin Deneyimini Geliştirecek İçerik Stratejileri
 • Selina Bieber - Godaddy /TBA
 • Phil Nottingham – Phil Nottingham Ltd. / Etkin Video Pazarlama Stratejileri ile Dönüşümünüzü Artırın!

19 Ekim Etkinlik Akışı

 • Bartosz Gôralewicz – Elephate Agency / İleri Seviye Teknik SEO Stratejileri
 • Larry Kim – Mobile Monkey / Unicorn Marketing: Tüm Pazarlama Kanallarından 10x Gücünde Verim Almak
 • Kevin Richard- SEObserver / Google Sıralama Faktörleri: Makine Öğrenme Temelli Analizler
 • Baryy Adams – Polemic Digital / Google News Optimizasyonu ile Haberlerinizle Ön Planda Olun!
 • Fatih Özkösemen – Google / Google'ın Gözünden: Arama Dünyasındaki Son Gelişmeler
 • Gary IIIyes – Google / Google Görsel Aramaları Efektif Kullanmanın Yolları
 • Cindy Krum – Mobile Moxie / Mobil Öncelikli İndeksleme: Tüm Kurallar Değişiyor Mu?
 • Anders Hjorth – innovell.com / 2018 Yılında Göze Çarpan PPC Stratejileri

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir