Gezi Kitaplığı

Gezi – Türkiye Tatil Rehberi 2013

gezi_turkiye_13

Yazar: Halim Bulutoğlu
Diller: Türkçe
Sayfa Sayısı: 816
Boyutu: 12 x 22 cm.
ISBN : 9786054196197

Yayınevi: Ekin Yayın Grubu

Türkiye’de yayınlanan gezi rehberleri arasında tartışılmaz bir numaralı yayın olan Gezi’nin yeni baskısı çıktı. İnternetten edinilen her türlü bilgiye inat, Gezi basılı olarak sizlere ulaşmaya devam ediyor.

22 yıldır güncellenerek basılan Gezi, Türkiye’nin gezilip görülmeye değer, bilinen bilinmeyen tüm yerleri için temel kaynak olma özelliğini sürdürüyor.

Hemen her bölgenin en güzel fotoğrafları bu kitapta toplanıyor. Bu yanlarıyla rakipsiz. Bu yıl kitabın tamamında fotoğrafların büyük kısmı yenilendi. Türkiye’nin dört bir yanında gezilip görülecek yerler, müzeler, ören yerleri, önerilen gezi rotaları, konaklama, ulaşım, yeme-içme, eğlence bilgileri veriliyor. Tarihi ve arkeolojik değerler tanıtılıyor. “Yol Güzergahları” kendi aracı ile seyahat edenlere yol boyunca görebilecekleri yerleri tanıtıyor. Yolculuğu keyifli hale getirmeye yarıyor.

Belki bu yüzden, 200 binden fazla ailenin elinde, kütüphanesinde Gezi kitabı bulunuyor. Yıllardır yurdun dört bir yanında gezerken “Gezi”yi ellerinden düşürmeyenler bu yıl güncellenmiş bölge tanıtımları ile daha çok sevecekler bu kitabı.

Keyifli geziler…

idefix_logo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir