Tanıtımlar

Otelz Türkiye’de seyahat eden gezginlere büyük kolaylıklar getiriyor…

otelz_logo

Otelz Türkiye’de seyahat eden gezginlere
büyük kolaylıklar getiriyor…

İnternetten otel arama ve online otel rezervasyonu yapan firmalar arasında dikkatleri üzerine çeken otelz.com 2013’te kurulmasına karşın tecrübeli ve dinamik 120 kişilik kadrosu ile sektöre yeni bir soluk getiriyor. Otelz.com 9.000’den fazla konaklama tesisinin, fiyatları ve doğru tanıtımlarını tatile çıkacaklara ve gezginlere sunuyor.

Otelz.com’a bağlandığımızda ilk dikkatimizi çeken, istediğimiz otel, şehir, ilçe vb. gibi farklı seçim seçeneklerine kolaylıkla ulaşabiliyor olduğumuzu gördük. Ayrıca Türkiye’yi bölge bölge ayrılan sistemle eşirim kolaylığını ve çabukluğunun bir göstergesi. Her bölgeye girdiğinizde o bölgeyle ilgili kaç tesis ile irtibata geçebileceğiniz hatta o bölgedeki hangi şehirde daha fazla tesisin olduğunu da görebiliyoruz. Birçok otel ve tesis arama sitesinde görmediğimiz birçok ayrıntı Otelz’de var. Bu ayrıntılar seçilen bölgenin veya tesisin ne konumda, nerelere yakın olduğunu, daha tesisi seçmeden görme fırsatımızda var örneğin, Alışveriş merkezlerine yakınlığı, Adliyeler, Stadyum ve Arenalar, Kongre ve Kültür Merkezleri, Marinalar hatta Popüler bölgelere yakınlıklarını görebiliyoruz. Bu özellik gezginlerin muhakkak ilgisini çekeceğini düşünüyoruz. Diğer bir farklılık ise Ödemeyi yapmadan yerimizi ayırtabiliyor, konaklama ücretini otele vardığınızda ödeyebiliyoruz. Şu ayrıntıyı da ekleyebiliriz sanırım otelz.com da aradığınız tesislerin euro ve dolar üzerinde fiyatlandırmasını da kolaylıkla görüntüleyebiliyoruz.

Bu tür otel vb. online rezervasyon yapan firmalarda Müşteri Hizmetleri departmanları çok önemli otelz.com’da dikkatimizi çeken canlı destek kısmı oldu. Bu sayede telefonda sıra beklemeden internet sitesi üzerinden kolaylıkla müşteri temsilcilerine ulaşabiliyoruz.

Son olarak farklı otel, motel ve pansiyon seçenekleriyle, istediğiniz otele ve bilgilerine kolaylıkla ulaşabileceğiniz Otelz’ye uğramadan tatile çıkmayın.

gezginrehberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir