Tanıtımlar

220PLUS İle Hem Elektrikten Tasarruf Edin, Hem de Yurt İçi Uçak Biletlerinizde 250 TL İndirim Kuponu Kazanın.

220plus

Hayatımıza yeni giren bir hizmet olan kendi elektriğini kendin alma sistemi başladı. 220PLUS, elektrik satın alabileceğiniz yepyeni, katlanan tasarruflarla dolu bir teklif sunuyor! Öncelikle Elektrik Satın Almak Ne Demek? Ona bakalım.

Sizce de elektrik dağıtım şirketinizle aranızdaki resmiyete son vermenin zamanı gelmedi mi? Çünkü Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu (EPDK) yıllık elektrik tüketimi 4.000 kWh ve üzerine çıkan; yani elektrik tüketim bedeli ayda yaklaşık 130 TL üzerinde olan tüketicileri artık “Serbest Tüketici” olarak adlandırmaya başladı. Bu da artık özel elektrik dağıtım şirketleri arasından kendi elektrik tedarikçinizi seçebileceğiniz; evinizin, iş yerinizin veya fabrikanızın elektriğini özel elektrik dağıtım şirketlerinden alabileceğiniz anlamına geliyor. Bu sayede 220PLUS’ın sizler için özel olarak hazırladığı tarifelerden birine geçerek elektrik faturalarınızda maksimum tasarrufa ulaşabiliyorsunuz. Üstelik Doğuş Enerji (DOEN) güvencesiyle 220PLUS’a geçen kullanıcılar ucuz  elektrik kullanarak elektrik faturalarında tasarruf ederken aynı zamanda 220PLUS’ın PLUS faydalarından da yararlanıyor. Eğer siz de aşağıdaki Serbest Tüketici ve 220PLUS’lı olma kriterlerini yerine getiriyorsanız, indirimli elektrik faturası hesaplamasını yaparak 220PLUS’a geçip artısı en bol elektrik ile tanışabilir ve indirimli elektrik kullanarak tasarruf etmeye başlayabilirsiniz.

Tarifeler ise,

Standart Tarife

Tedaş birim fiyatı zamlansa bile sabit indirim oranı isteyen müşterilerimize özel.

Çevre Dostu Tarifesi

Doğaya karşı olan sorumluluğunu yerine getirmek isteyen müşterilerimiz için!

Zamsız Tarife

Tedaş birim fiyatı zamlansa bile zam istemeyen müşterilerimize özel!

Ayrıca bu tasarrufların yanı sıra, birçok sektör ve çeşitli firmalardan kampanya ve indirimlerden de yararlanabilirsiniz. Mesela, Antur sayesinde yurtiçi uçak biletlerinizi 31 Aralık 2015 tarihine kadar geçerli, yurt içi gidiş-geliş uçak biletlerinizde kullanabileceğiniz 250TL’lik kuponu kazanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken size gönderilecek kupon ile (0212) 354 22 00 numaralı hattan bilet rezervasyonunuzu yaptırmak. Ayrıca, n11.com, Eureko Sigorta, Garanti Pos, National Geographic Türkiye ve Kids, Garenta gibi firmalardan da hediye kupon almanız mümkün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir