Tanıtımlar

Yazın Keyfini Bonus American Express ile avantajlı çıkarın…

bonus_kart

Yaz aylarındayız ve havalar iyice ısındı. Tatile ve deniz keyifini tam çıkarma zamanı. Garanti Bonus American Express ile yazın tüm avantajları sizinle. Bonus Card‘ınızla turzim sektöründe faaliyet gösteren Anı Tur, Touristica, Leka Hotels Bodrum, Sheraton Çeşme, Tatil.com, Tatil Sepeti’nde ve daha bir çok turzim firmalarıdan avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz. İsterseniz tek avantaklarından isterseniz 9 taksit avatajlarından yararlanarak. Tatil keyfinizi bütçenizi sarsmadan yaşayabilirsiniz. Bonus American Express Turzim sektörü dışanda da sizlere çok avatajlı kampanyalar bulunmakta. Akaryakıttan, Araç Kiralamaya, Beyaz Eşyadan, Eğitime, Elektronikten, E-Ticarete, Ev Tekstilinden, Giyime, Isıtma ve Soğutmadan, Markete, Mobilyadan, Optike ve Yapı sektörüne bir çok kampanyalar bulunmakta. Ayrıca Bonus American Express’in ayrıcalıklı hizmetleri hayatınızı kolaylaştırıyor!

Biriken bonusunuz ile dünyanın en seçkin havayolu şirketlerinden Air France, KLM Royal Dutch Airlines, British Airways, Delta®, Etihad Airways, Iberia, Malaysia Airlines ile uçabilir;Starwood® Hotels & Resorts, Hilton Hotels & Resorts ve Jumeriah Hotels gibi dünyanın en seçkin otellerinde konaklayabilirsiniz.

Bonus American Express‘e başvurmak çok kolay,

Bonus Program Ortakları’nda 2 kat bonus kazandıran Bonus American Express.® Üstelik uluslararası ayrıcalıklarla dolu!

 • Binlerce Garanti POS’unun yanı sıra İş Bankası, Vakıfbank, Denizbank ve TEB ile birlikte artık 1.000.000’dan fazla noktada Bonus American Express’inizi kullanabilirsiniz.
 • Tüm Bonus kampanyalarına katılabilir, Bonus’un çok kazandıran dünyasında yerinizi alabilirsiniz.
 • Bonus Program Ortakları‘nda yapacağınız tüm harcamalarda 2 kat bonus kazanma ayrıcalığı sadece size özel !*
 • Garanti Bankası POS’larında yapacağınız tüm restoran harcamalarınızda ise %5 bonus kazanırsınız.**
 • Acil nakit mi gerekiyor? Ödemelerinize ara vermeye mi ihtiyacınız oldu? Nakit ihtiyaçlarınız ve ödeme kolaylıkları ile ilgili bir çok farklı ürün alternatifini Bonus American Express’te bulabilirsiniz;
 • Ücretsiz Taksitli Nakit Avans ile formalitesiz, sabit taksitle ödeyebileceğiniz uygun faiz oranlarıyla nakit ihtiyaçlarınızı anında karşılayın
 • Siz ödemenizi peşin yapın taksiti İşlem Taksitlendir ile Bonus yapsın!
 • Dilediğiniz bir ekstrenizi Ekstre Atlat ile 1 ay sonra ödeyin
 • Alışverişinizi Bonus’la yapın, istediğiniz işlemi İşlem Erteleile 1 ay öteleyin
 • Acil paraya mı ihtiyacınız Var? Taksitli Paraile ihtiyaçlarınızı ertelemeyin
 • Hesabınızda para olmasa da Karttan Havale/EFTile İnternet şubesinden ve Paramatik’lerden havale ve EFT yapabilirsiniz.
 • Bonus American Express’inizle tüm Paramatik’lerden vadesiz hesaplarınıza ulaşabilir, Paracard’ınızla yaptığınız para çekme, para yatırma gibi işlemleri Bonus American Express’inizle  de rahatlıkla yapabilirsiniz.
 • Faiz ve Ücretler için tıklayınız.

American Express, American Express’in bir ticari markasıdır. Bu kart, Garanti Bankası tarafından American Express’ten alınan lisansa uygun olarak çıkarılmaktadır.

*Bir kart ile 2 kat bonus özelliğinden ayda en fazla 50 TL bonus kazanılır.

**Bir ayda maksimum 25 TL bonus kazanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir