Tanıtımlar

ucuzabilet.com’la Yurt içi, yurt dışı tüm hava yollarını karşılaştırarak ucuza uçun…

ucuzabilet.com’la Yurt içi, yurt dışı tüm hava yollarını karşılaştırarak ucuza uçun…

İnternet üzerinden Uçak bileti almanın en uygun ve fırsatlarla dolu yolu adı üstünde Ucuzabilet.com’dan geçiyor. Tüm hava yollarını tek bir sitede üzerinden karşılaştırma ve promosyonları listeleme gibi imkanlar sayesinde size en uygun biletleri sunuyor. Ucuzabilet.com’da dünyanın önde gelen Türk Hava Yolları, AirFrance, Klm, Etihad, Emirates, Lufthansa ve Qatar Airways gibi hava yolu şirketlerinde kolaylıkla bilet alabilirsiniz. Üstelik yurt içinde Türk Hava Yolları gibi bazı hava yollarının uçak biletlerini daha uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Ucuzabilet.com’da yer alan destinasyonlar sayesinde gideceğiz ülke hakkında detaylı bilgi toplayabilir ve seyahatlerinizi sorunsuz gerçekleştirebilirsiniz. Örneğin, Eğlence ve sanatın buluştuğu adres olan Amsterdam.

 

Artarmalı seyahat yapıyorsanız;
4-5 saatlik bir süreniz varsa havaalanının hemen altından geçen trenle şehir merkezine varmak 15-20 dakika. Tren ücreti 4 Euro civarında ve 24 saat sefer var. Amsterdam’ın en önemli özelliği düz olması. Bu nedenle şehirde en çok tercih edilen araç bisiklet. Günlük kiralama ücreti 3-5 Euro civarında. Tercihiniz topla taşımadan yana olursa tramvaylarla şehri bir uçtan bir uca gezmek mümkün. Amsterdam gece eğlencelerinin merkez şehirlerinden biri olduğu için otobüsler de 24 saat çalışıyor. Otobüslerle şehrin en uzak iki noktası bir saat bile sürmüyor.

 

Daha çok vaktiniz varsa;
Şehirde 200’e yakın kanal ve 1.200’den fazla köprü var.
Van Gogh Müzesi’nde dünyaca ünlü sanatçıların eserlerini görün!
Stedijk Müzesi’nde Picasso ile karşılaşın!
Amsterdam’ın sembolü olan yel değirmenlerini fotoğraflayın!

 

Yeni tatlar arayanlara;
Hollanda mutfağından tatlar için uğranılacak en önemli adres D’vijff Vlieghen. Birbirine koridorlarla bağlı beş evden oluşan lokantanın adı Türkçe’de beş sinek anlamına geliyor. Şehrin kozmopolit yapısı nedeniyle dünya mutfaklarından örnekler bulmanız çok kolay. Şehrin lokantalarında bahşiş, yüzde 10 oranında hesaba ekleniyor. Lüks lokantalarda kravat zorunluluğu olduğunu unutmayın. Amsterdam’da dünyaca ünlü markaların on binden fazla dükkanı var. Büyük dükkanlar dışında kent pazarlarında da her türlü ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Ucuzabilet.com’dan uygun fiyatlarla alacağınız Amsterdam uçak bileti ile, Türkiye’den 3 saat 45 dakikalık bir uçak yolculuğuyla varılan Amsterdam’a giderken bavulunuzda yağmurluk ve şemsiye bulundurmayı ihmal etmeyin. Çünkü her dönem yağışlı ve havası sık değişen bir şehre gidiyorsunuz. 24 saat sınırsız eğlence adresi Hollanda’nın başkenti olan Amsterdam, ucuzabilet.com’un ucuz uçak bileti fırsatlarıyla meraklılarını bekliyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir