Tanıtımlar

Fethiye Kiralık Villa

patara

Tatilinizi, Ölüdeniz’in mis gibi kokusuyla, eşsiz manzarası eşliğinde geçirmek ister misiniz? Hem de tertemiz oksijeni ciğerlerinize çekerek kendinizi yeniden doğmuş gibi hissedebilirsiniz. Üstelik öyle otellerde, pansiyonlarda, apartlarda değil. Tamamen kendinizi evinizdeymiş gibi hissedebilmenize imkan sağlayan Fethiye kiralık villa gibi bir konaklama ünitesinde. Ne kadar hoş bir tatilin sizi beklediğini tahmin bile edemeyeceksiniz. Doğa harikası Fethiye’de bir tatil yapmayı herkes ister. Aileniz ve sevdiklerinizle birlikte gözlerden uzak, büyük şehirlerin trafiğinden uzak, karmaşasından uzak, trafik seslerinden uzak bir tatili eminiz ki hak etmişsinizdir. Üstelik koskoca bir yıl hunharca çalışmanın ardından değerlendireceğiniz bu tatil, ömrünüz boyunca belki de unutamayacağınız en güzel anlarınızdan biri olabilir.

Fethiye kiralık villa keyfinizi yaşarken yapacağınız birçok etkinliği de aklınızdan çıkarmayın. Belki de tatile konu komşu geldiniz ve hep birlikte eğleneceksiniz. Diyelim ki villanız üç katlı. Herkes bir kata yerleşebilir ve kimse kimseye karışmadan rahatça konaklayabilirsiniz. Sabahları yapacağınız muhteşem kahvaltı ile güne zinde başlayabilirsiniz. Hanımlar marifetlerini göstererek, gerek bahçede gerekse balkona süper bir kahvaltı hazırlayabilirler. Bir kahvaltı ne kadar kalabalık yapılırsa o kadar zevkli olur. Yani sadece kahvaltıdan öte, bireylerarası ilişkilerin, samimiyetin geliştirildiği yegane anlardan biridir. Öğle yemeklerini ve akşam yemeklerini de aynı şekilde değerlendirebilirsiniz. Harika anlar sizi bekliyor unutmayın.

Fethiye’nin aklınızdan çıkmayacak güzelliğine daha yakından şahit olabilirsiniz. Ölüdeniz’de yüzme fırsatı herkesin eline geçecek bir durum değil. Yeşil ve mavi tonları ile denizden kendinizi alamayacaksınız. Belki de Fethiye’de bir tur atmak istersiniz. Yöresel yemeklerden tadabilir, dilerseniz alışveriş yaparak Fethiye kiralık villa ayrıcalığı ile yöresel tatları villanızda yapabileceksiniz. Çoluk çocuk hep birlikte bir sofrada buluşarak, sessiz sakin, kendi sesinizden başka ses duymayarak yemeğinizi yiyebileceksiniz. Akşamları sahil turuna ne dersiniz? Serin Fethiye akşamlarında yapacağınız geziler, sizi dinlendirecek. Bu tatilinizin bitmesini hiç istemeyeceksiniz. Belki de hiç unutamayacağınız tatillerinizden birini yaşayacaksınız. Diğer tatillerinizi de aynı şekilde, aynı ekiple değerlendirmeyi bile şimdiden düşünebilirsiniz. Sonuçta tatil, güzel olursa iyi olacaktır. Koca bir aile olarak, şimdiden size iyi tatiller dileriz.

Kaynak: pataraproperty.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir