Gezi Kitaplığı

Check-In

checkin

 

Yazar: Arzu Baloğlu
Diller: Türkçe
Sayfa Sayısı: 208
Boyutu: 14 x 20 cm.
ISBN : 9786051484457

Yayınevi: Sokak Kitapları Yayınları

 

Hepimizde zaman zaman bir mutsuzluk oluyor değil mi?

Mutsuz olduğumuzda neler yapıldığını az çok biliriz. Çoğu zaman da tedavi etmez.

Ama bazen tesadüfi fırsatlar, beklenmedik olaylar sizi bir yolculuğa çıkartır. İşte öyle yolculuklar yaşarsınız ki; hakikaten hayatınız tamamen değişebilir.

İşte bu eserin sayfalarında mutlu veya mutsuz enterasan olaylar göreceksiniz. Hayat kendi halinde akarken yolculuklarla yaşamın nasıl değiştiğini hayretler içerisinde okuyacaksınız.

Eser, kısa hikâyelerden oluşmakta ve her biri dünyanın farklı bir yerinde geçmektedir. Fiziki yer değişimlerinde kısmen de olsa hikâyenin geçtiği yer ile ilgili anlatılara rastlanabilir.

Burada her hikâye aşkla, içten bir duygu ile yazılmıştır ve tüm dünya insanlarının eşsiz yaklaşımlarını kapsamaktadır. Fakat başrolde genellikle Türk kadınlarına yer verilmiştir. Burada yazarın da dahil olduğu Türk kadınlarının ne kadar bastırılmış olsa da, güçlü karakteristik özellikleri fark edilebilecektir.

“Yaşasın özgürlük” fikrine kısmen de olsa rastlayabileceksiniz.

Yazar, eseri bir coğrafya veya seyahat kitabı olarak değil de birçok kategoriye girebilecek türde bir içerikle hazırlamıştır.

Mutsuzluklarınızı tedavi edici olmayabilir ama kitabı okurken neşelenecek, renkli bir dünyanın içinde seyahat edecek ve böylece küçük anlar bile olsa bol bol gülümseyeceksiniz.
(Tanıtım Bülteninden)

idefix_logo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.