Gezi Kitaplığı

Butik & Küçük Oteller Kitabı

butik_ve_kucukoteller

Merhaba,
Keyifli ve huzurlu bir tatil yapmanız için elimizden geldiğince araştırdık, gezdik ve sizin için tesisleri yerinde gördük. Bu güzel toprakların en güzel yerlerindeki, en gözde otelleri sizin için listeledik. Güzel ve yanınızdan ayıramayacağınız bu kullanışlı kitabı sizlerle buluşturduk. 8 yıldır yayımlanan bu benzersiz rehber, 11 yıldır yayında olan www.kucukoteller.com.tr ile birlikte Türkiye’nin sıra dışı, özgün, harika küçük otellerini tanıtıyor. Masmavi denizler, dantel gibi işlenmiş kıyılar, görkemli dağlar, otantik sokaklar, yemyeşil bahçeler, binlerce yılın izlerini taşıyan tarihi yapılar, masalsı taş evler, lüksüyle şımartan işletmeler, doğanın kucağındaki bungalovlar, konforlu süitler ve her birinde sizleri evinizde hissettirmek için çabalayan sıcacık ev sahipleri… Bu yıl 8.yaşına giren “Butik Oteller Kitabı” ile size bu güzel coğrafyadaki birbirinden güzel küçük ve butik otelleri anlatmakla kalmayıp elimizden geldiğince yaşatmak istedik. Her köşesinde farklı bir huzur ve keyif bulabileceğiniz bu benzersiz ülkemizdeki kendine has, sıcak, samimi, özgün ve keyifli adresleri sizler ile buluşturmak ve özlediğiniz tatilin kapısını aralamaya çalıştık. Elinizde tuttuğunuz kitabın sayfalarını çevirirken, her birinde farklı bir hikâyenin kahramanı olabileceğiniz birbirinden farklı tattaki seyahatlerin izini sürebilirsiniz.

11 yıldır gidiyoruz, geziyoruz, görüyoruz, yaşıyoruz, havasını kokluyoruz ve dilimiz döndüğünce size tüm bu yerleri kısaca tanıtıyoruz; tanışmanız için ilk adımı atıyoruz. Size düşen pay ise değişik iklimlerde farklı geleneklere, göreneklere, turizm yapılarına sahip tatil alternatiflerine göre çeşitlilik gösteren işletmelerden kişiliğinize, beklentilerinize ve tatil eşlikçilerinize uygun olanı seçmek ve tatilinizin keyfini çıkarmak. Maceralarınızda her zaman yanınızda olmak, bizim için en büyük mutluluk. Önerileriniz, fikirleriniz, şikâyetleriniz de sizler için mükemmelleşme hedefimizde bize rehber oluyor ve olacak.

“Butik ve Küçük Oteller Kitabı 2015”te toplam 250 tesis yer alıyor. Otellere kolay ulaşabilmeniz için sayfalarda bölge indeksi açtık. İstanbul ve çevresi, Karadeniz, Ege, Akdeniz, İç Anadolu, Kapadokya, Doğu ve Güneydoğu Anadolu olmak üzere bölgelere ayırdık. Her otelin adresi, telefonu, belli merkezlere olan mesafeleri, oda sayısı, açık olduğu aylar, otellerin yetkili isimleri, en altta ise otellerin özellikleri ve hizmetleriyle ilgili tüm detayların bulunduğu bilgiler yer alıyor. Yani ihtiyacınız olan tüm pratik bilgileri düşündük.

Bildiğiniz gibi kitapta yer alacak otelleri seçerken göz önünde bulundurduğumuz objektif ve sübjektif bir takım kriterlerimiz de var. Kendimiz için istemediğimiz hiçbir şeyi sizinle de paylaşmadık. Küçük otellerimiz öncelikle sahibi tarafından işletilen, işletmecisine her an ulaşılabilen, sohbeti, yemesi, içmesi ev havasında geçen, “farklı” olan, bir ahbap ya da arkadaş evinde konuk olunmuş hissi veren, temizlik ve hijyen kurallarına uygun, ilgi ve merak uyandıran, sıcak atmosferini yaşatmaya çalışan, tasarımı ve tarzı olan, kendine has ve özgün olan tesisler olmalılar diye düşündük. Ayrıldığınızda, kalbinizin ve ruhunuzun kaldığı yerler olmalılar.

Gidilesi, görülesi, kalınası bu yerlerde, kitabımız ve en içten dileklerimizle sizlerleyiz.

Diğer tüm şeyler gönlünüzce olsun…
Şimdi Yol Zamanı…

www.kucukoteller.com.tr
www.smallhotels.com.tr
www.butikotellerrehberi.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.